Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
33dBm Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/υπολογιστής αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης μακρινό Contro
| Πρότυπο: | Est-606C |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-894MHz |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 15W 4G WIFI/Blocker ο Μαύρος για τις αίθουσες συνεδριάσεων
| Πρότυπο: | Est-808P |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G (WCDMA,)/4G, 2.4G Wifi/μπλε δόντι/ασύρματο βίντεο |
Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Bluetooth για τα σχολεία, 33dBm
| Φράσσοντας σειρά: | 125m (- 85dbm) |
|---|---|
| Πρότυπο: | Est-808P |
| Συχνότητα: | 930-960MHz |
8 φορητό Jammer 2G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών/Blocker AC110V-240V 3G/4G/Wifi
| Μέγεθος: | 140×75×35 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |
Αρνητικό ιονικό Jammer 2G 3G 4G WIFI τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων εξαγνιστών αέρα ανιόντων για το σπίτι
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Λειτουργία: | εξαγνιστής αέρα, blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
| Όνομα προϊόντων: | jammer σημάτων εξαγνιστών αέρα |
3G ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων πλήρης-ταινιών ΠΣΤ Bluetooth με την κεραία 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ, VHF, UHF |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-30 μέτρα |
Μίνι φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης πολυ λειτουργικός
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
3G ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με Jammer σημάτων GSM/ΠΣΤ/Wifi
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-808M |
Δορυφορικά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ/Blocker 33dBm με την κεραία Omni
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
|---|---|
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
| Δύναμη παραγωγής: | 2mV |
Μαύρο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ για τα σχολεία, 5 W CDMA/Blocker GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 2-3 ώρες συνεχείς |

