Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης 14 κεραιών διευθετήσιμη ολική κάλυψη για όλα τα σήματα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 14 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Στάσιμο κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων ενσωμάτωσε τις κεραίες για 4G 5G WIFI
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/15A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤70W |
Jammer 2110-2170MHz τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ποσοστού 3G 25M φράσσοντας για το δικαστήριο νόμου
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
1 - Jammer est-502F22 22 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ποσοστού 40m φράσσοντας ζώνες 44W συνολική παραγωγή
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 22 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Est-502F24 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ο cOem 24 ενώνει όλο ασύρματο Blocker σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 24 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 24 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Υπολογιστής γραφείου 4 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 30dBm
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Κεραία: | 4 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 4 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
8 κατευθυντικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 2G 3G 4G Omni
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 140m διευθετήσιμο 30 κανάλια εσωτερικοί 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 30 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 30 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC4 |
Μέσης ησχύος Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων τσεπών
| Απόσταση μπλοκαρίσματος: | 130m |
|---|---|
| Jammer εύρος ζώνης (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
| Θερμοκρασία: | -10 σε +55℃ |
Όλο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κελί φυλακής στρατού ανίχνευσης σημάτων εκλεκτικό Jammer
| Συχνότητα: | COem |
|---|---|
| Λειτουργία 1: | Όλες η ανίχνευση & η συλλογή σημάτων στην περιοχή |
| Λειτουργία 2: | Γραπτή ρύθμιση ελέγχου καταλόγων |

