Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Jammer 33dBm τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων CDMA/GSM 3G με το φράσσοντας ποσοστό 20m
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
14 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών φορητές ασύρματες πλήρεις ζώνες 12000mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 14pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
30dBm φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμο 10 Blocker σημάτων GSM CDMA ζωνών 3G WIFI
| Μέγεθος: | 170×100×50 χιλ. να μην περιλάβουν την κεραία (με το ύψος κεραιών σε 255mm) |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |
Φορητοί Jammer/Blocker/διακόπτης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-808HE3 3G/2G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
27 Jammer W κυττάρων κεραιών 2G 3G 4G LTE 5G WIFI φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ VHF UHF FM ραδιο φράξιμο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Δύναμη εξαγωγής (Po): | ≥27dBm |
| I/O σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/N συνδετήρας |
Est-808SG3 φορητό Jammer 2100 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G - 2200MHZ για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |
φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 3G 2.4W WIFI/Blocker est-808HE
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
3 φορητοί Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών/Blocker/διακόπτης est-808HC
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
Ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 25dBm φορητό με το μπλε δόντι
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | 2400-2500MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Μαύρο Jammer 808KB τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 30dBm φορητό με 10m τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
| Χρώμα: | Μαύρος |

