Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων στάσιμο που χτίζει στις κεραίες για 5G WIFI
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤150W |
Φορητός φορητός αντι όλο το UMTS GSM GPRS ιχνηλατών ΠΣΤ όλο Jammer σημάτων ΠΣΤ & Lojack
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
ασύρματο τηλεοπτικό Jammer σημάτων τηλεφωνικού Wifi κυττάρων GSM CDMA 3G 4G
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
|---|---|
| Διάσταση: | 345 (Λ) ×160 (W) ×52 (Χ) ΧΙΛ. |
| Semi-diameter της παρεμπόδισης: | 1-25 μ (- 85dBm) |
Ψηφιακά τηλεφωνικά Blockers κυττάρων Jammers/jammer WIFI για το κινητό τηλέφωνο
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Εξωτερικά Jammer κεραιών πηγής ισχύος/blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
UHF 5.8G Wifi Jammer τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων 2G 4G VHF ενσωμάτωσε την κεραία 8
| Υλικό: | Πλαστικό shel |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος/άσπρος/γκρίζος |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
Ενιαίο Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων κεραιών φορητό φορητό μέγεθος 95x45x18 χιλ.
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
| Μέγεθος: | 95x45x18 χιλ. |
Jammer τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων 2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi ενσωματωμένο με την κεραία 8
| Υλικό: | Πλαστικό shel |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος/άσπρος/γκρίζος |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
195*95*34 Jammer σημάτων ΠΣΤ WiFi Bluetooth χιλ. μη στάση που λειτουργεί 5 ζώνες
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 5 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm το /1W |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων WIFI για τα σχολεία και το στρατό est-505C2
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

