Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Φορητοί Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων/Blocker/μονωτής est-808KB για τη συνήθεια
| Συχνότητα: | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων Jammer est-502C8 12W 8 τηλεχειρισμού Omni κατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Εσωτερικά κινητά Jammers τηλεφωνικών σημάτων 8 ζώνες διευθετήσιμος τηλεχειρισμός 12W est-502C8
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων WIFI 3G συμπληρωματικό 30dBm, κινητό Blocker 6 σημάτων κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Blocker ΠΣΤ CDMA φορητό τηλεφωνικό σήμα κυττάρων του DCS/PHS συμπληρωματικές αναθεωρήσεις
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-970 MHz |
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA |
50W Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G κυττάρων υψηλή δύναμη 12 ζώνες est-850LC12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24V100AH ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
Jammer 30M υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμη ακτίνα με τη ζώνη 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
12 ζώνες Τζάμερ σήματος κινητού τηλεφώνου
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-10W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών: | 580m |
| Τροφοδοτικό: | Δυναμικό ισχύος: |
τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 2G 3G φορητό 3 πανκατευθυντικές κεραίες φορητό μέγεθος
| Φράσσοντας σειρά: | 0.515m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής:: | +30dBm το /1W |
3G κυψελοειδές Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ κυττάρων με Jammer GPRS/του DCS/UMTS
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-505J |

