Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Jammer 1500MHZ σημάτων ΠΣΤ 800mW 30dBm Blocker, Jammer ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
Μίνι φορητοί Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker/μονωτής est-808KC, κεραία 3
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Εμποδίζοντας 5G εναλλασσόμενου ρεύματος 220V 12 Jammer σημάτων κεραιών 2W 35m
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 135M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Φορητό κινητό Jammer 808KB σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ με 10m τη σειρά για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1500-1600MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων/Blocker est-808KB, 1500 - συχνότητα 1600MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
24dbm Jammer est-808KC, Blocker σημάτων ΠΣΤ σημάτων κινητών τηλεφώνων GSM/CDMA με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Est-808KC Jammer σημάτων ΠΣΤ + κινητό τηλεφωνικό Blocker με την κεραία 3, μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών τριών ζωνών, Jammer GSM για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Jammer 24dbm, Blocker σημάτων ΠΣΤ CDMA/GSM σημάτων κεραιών για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE/ROHS |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
800mW φορητή Jammer σημάτων ΠΣΤ υψηλή συχνότητα 1500MHZ - 1600MHZ
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 30dBm |

