Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Τηλέφωνο 24 κεραίες 44W VHF κυττάρων UHF Jammer σημάτων 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 24 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 24 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/U |
Jammer τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 2G 3G 4G 5G υψηλή δύναμη στάσιμος τηλεχειρισμός
| Μέγιστη δύναμη εργασίας: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤80W |
Άσπρη απόσταση μπλοκαρίσματος αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου 130m υλικό
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων GSM CDMA συσκευή 120M σειρά για τις αίθουσες συνεδριάσεων/το δικαστήριο νόμου
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Διευθετήσιμο Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ακτίνας, Blocker σημάτων για το τηλέφωνο κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 122m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
2G / 3G/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 4G φορητή συσκευή για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
Πολυσύνθετο τηλεφωνικό Jammer est-808N3, Jammer κυττάρων 3G 4G ΠΣΤ WiFi Lojack
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
Υψηλή δύναμη WIFI 2G/Jammer κυττάρων 3G τηλεφωνικό με τους ανεμιστήρες, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
Εσωτερικά 808M UHF/Jammer 8 σημάτων ΠΣΤ VHF ζώνη με τη υψηλή δύναμη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
20 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ιερών 3G 4G 5G φορητό υψηλό κέρδος για υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 210w |
|---|---|
| Όνομα: | τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G 4G 5G φορητό |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤600W |

