Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
3G / 2G φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HC με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Wifi/μπλε δόντι/ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HF
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
3G φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/Blocker est-808HA, 2110 - 2170 MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | DC8V 1500mAh |
Φορητό Jammer 25dBm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων GSM CDMA 3G για το γραφείο, κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
κινητό Jammer 22 τηλεφωνικών σημάτων 4G 5G WIFI υψηλή δύναμη ζωνών 150W
| Εύρος εμπλοκής: | 1-200㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 380* 220* 85 χλστ |
Φορητό Jammer 30dBm, τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 808HE 3G/WIFI/ΠΣΤ κεραία 3
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1W |
Μίνι φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CDMA/DCS/GSM/WIFI για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |
Φορητό φορητό κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού 5 ζώνες
| Εύρος εμπλοκής: | 120m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία ισχύς εξόδου: | +30dBm /1W |
200300m τρυφερό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων φυλακών 6 ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 200300M |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs κατευθυντικές κεραίες/πανκατευθυντικές κεραίες 6pcs (προαιρετικές) |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 6 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, 4G, ΠΣΤ |
Est-808LA Jammer 42dBm, Jammer υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |

