Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Εσωτερικός διακόπτης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών 34dBm 8 για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Est-808M2 |
Est-808LB Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων του DCS/PHS για τα σχολεία με τη υψηλή δύναμη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
75W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης φυλακών/Blocker est-808LB
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης για τα σχολεία est-505C με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
6W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/Shielder/Blocker est-505BF με την κεραία 4
| Η δύναμη καταναλώνει: | 6W |
|---|---|
| Βάρος: | 2.5kg |
| Διάσταση: | 200 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
Εσωτερική Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητή ακτίνα 40m 22 πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | ακτίνα 140m |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
8 ακτίνα 35m κινητή Jammer est-504K8 130W τηλεφωνικών σημάτων υψηλή δύναμη DC12V 20A ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1035M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75d |
|---|---|
| Κεραία: | 8 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Εσωτερικό Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων χρήσης αυτοκινήτων 8 κεραίες τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
12 Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών διευθετήσιμο στάσιμο 3G 4G 5G WiFi τηλεχειρισμός
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 1-60 Μ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | εξωτερική πανκατευθυντική κεραία 12 |
| χρώμα: | Μαύρος |
24 φράσσοντας διακόπτης σημάτων ΠΣΤ συσκευών τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Adjudtable ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | 140m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | πανκατευθυντικές κεραίες υψηλός-κέρδους 24pcs |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής (κάθε ζώνη): | ≤ 33dBm/2W (διευθετήσιμο με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |

