Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G WiFi το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ενσωμάτωσε τις κεραίες
| Ευαίσθητος: | -110dBm |
|---|---|
| Δύναμη εργασίας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Κατανάλωση ισχύος: | περίπου 100W |
Ασημένιο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου τηλεχειρισμός για την αστυνομία και το Κέντρο Εντολών
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
Διευθετήσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραίες που εμποδίζει 2
| Συχνότητα: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5kg |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC160V-240V |
3G/4G/WIFI/+GPS Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, φορητή Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συσκευή
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
Επαγγελματικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αιθουσών συνεδριάσεων με το μπλοκάρισμα της σειράς 15m
| Φράσσοντας σειρά: | 115m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Υψηλό τροφοδοτημένο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων βιβλιοθήκης με το διαθέσιμο σύστημα AMPS/TACS/NMT
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
11 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου ζωνών ασημένιο φράξιμο κινητό και WIFI/ακουστικό
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
Συσκευή για να εμποδίσει το τηλεφωνικό σήμα κυττάρων 130M Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI |
Διευθετήσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων δύναμης με το DCS 1805-1980MHz GSM 930-960MHz
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |

