Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
2 Jammer 16 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Watt σήμα est-502F16 ΠΣΤ WiFi GSM CDMA 3G 4G ζωνών
| Μέγεθος: | 376×235×58 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | GSM/3G/4G/WIFI Jammer του /GPS/CDMA/UHF/VHF, όλο Jammer σημάτων |
μικρό ισχυρό φορητό jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αμερικανικό σύστημα 3G 4G
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2G / 3G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τα σχολεία με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G |
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
5 Jammer 6dBm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών 3G με τον τηλεχειρισμό για το σχολείο
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Διάσταση: | 245 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
4G / Κατευθυντικό Jammer τηλεχειρισμού WIFI, Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ Wifi για το δωμάτιο εξέτασης/AC110V-240V
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
Jammer/δύναμη τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού διευθετήσιμο Blocker σημάτων κυττάρων μέταλλο Shell
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G |
Ασημένιο Jammer 40m τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου Wireles για το δωμάτιο σχολικής εξέτασης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
16 ζώνες Ισχυρό παρεμβολικό σήματος κινητών τηλεφώνων με κατευθυντήριες κεραίες για να μπλοκάρει τις ασύρματες επικοινωνίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 16 καναλιών Jammer σημάτων υπολογιστών γραφείου για τη στρατιωτική χρήση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |

