Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Κινητό Jammer 2800mAh τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ενιαίες κεραίες φορητό WIFI
| Φράσσοντας σειρά: | 115M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
Εσωτερικό στάσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 κανάλια για το DCS 3G WiFi
| Φράσσοντας σειρά: | 130M (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC160V-240V |
Jammer 12 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 4G 5G WiFi κεραία διευθετήσιμος διοικητικός έλεγχος λογισμικού
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G 4G 5G κατευθυντικός στάσιμος που χτίζεται στις πανκατευθυντικές κεραίες
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
Πλήρες Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συχνότητας ενσωμάτωσε τις κεραίες για 2G 3G 4G 5G
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Βάρος (κύρια μονάδα): | 4.3kg |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2G 3G 4G 5G σήμα υψηλής δύναμης συγχρονικό
| Συνολική παραγωγή δύναμης: | 100w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | Διάταξη 2 |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤500W |
Ασημένιο AC160V-240V Jammer 40m τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Wireles για το σχολείο
| Φράσσοντας σειρά: | 140m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών κινητή υπαίθρια χρήση στάσιμος explosionproof
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Τύπος κεραιών: | Πανκατευθυντικός |
| Πηγή ισχύος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (220V) |
Το όχημα τοποθέτησε Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού ΠΣΤ GSM 3G 4G LTE 5G WIFI
| Όνομα προϊόντων: | blocker βομβών οχημάτων |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +47-50dBm/50-100W |
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα: 50-2000 Μ |
12 κανάλια 30M Jammer LCD τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2W 5G οθόνη
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-30M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες 12 κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | OEM 10/12 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |

