Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
12 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών 3G 4G 5G φορητή βαλίτσα για εσωτερικό υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 800w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/150A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000W |
Φορητά τηλεφωνικά Jammer/Blocker κυττάρων Wifi υψηλής δύναμης (PC 3G του DCS GSM CDMA)
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | PC 3G WIFI ΤΟΥ DCS GSM CDMA |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Ενιαίο Jammer WIFI Bluetooth κυττάρων ζωνών φορητό τηλεφωνικό ραδιόφωνο
| Εύρος εμπλοκής: | 1-10 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30~60℃ |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ μίνι φορητά/Blocker est-808SG για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ + WIFI + 3G φορητά/Blocker est-808HI για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Jammer κυττάρων βιβλιοθήκης 808HI φορητό τηλεφωνικό Blocker 30dBm ΠΣΤ WIFI 3G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων WIFI φορητό/κινητό Blocker σημάτων με 3 κεραίες
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
Jammer 18 σημάτων ΠΣΤ GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack κανάλια φορητά για τη χρήση ασφάλειας
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Τύπος κεραιών: | 2dBi κερδίζουν την πανκατευθυντική κεραία |
8 Jammer σημάτων ΠΣΤ ζωνών φορητή αντι καταδίωξη 2G 3G WiFi 2500MHz
| Τύπος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λειτουργία: | οι εργασίες με όλους τους τύπους καταδιώξεων των συσκευών, σας αποτρέπουν από την καταδίωξη ή εντόπι |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
5 Jammer τηλεχειρισμού ζωνών 3G 4W Blocker est-505D, 2100 - 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |

