Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Τηλεφωνικό Jammer est-808HD, 2400 - 2500 MHZ κυττάρων Wifi ασύρματο τηλεοπτικό φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 1 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων Wifi ασύρματο φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 1 κεραία |
Μαύρα Blocker 35dBm 4G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κινητό τηλέφωνο/ΠΣΤ/WIFI
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G κυττάρων σακιδίων πλάτης κεραιών 960MHz 190W 510mm
| Χρώμα: | Στρατός πράσινος |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
Jammer 32W 16 σημάτων σημάτων GSM CDMA κρυμμένες φυλακή ζώνες
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | με την ενότητα μπλοκαρίσματος δικτύων, τηλεχειρισμός όλα jammers μέσω του υπολογιστή |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 130M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
| Κεραία: | 16 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
250W τηλεφωνικό Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης στάσιμο για 4G 5G εσωτερικό
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 250W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --24VDC/42A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤750W (220V/3.5A) |
τηλεφωνικό Jammer 960MHz 8 κυττάρων υψηλής δύναμης σημάτων 2G 3G 4G WiFi ζώνη
| Όνομα: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
Jammer σημάτων ΠΣΤ LOJACK 2G 3G 4G 5G WIFI τηλεχειρισμός 25m
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των ΚΑΜΕΡΏΝ GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5 |
Τρυφερό/προσφερμένο 2G 3G 6 συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 6 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης 12 ζώνες φορητά 12 Omni - κατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 50150M |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |

