Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
34dBm Jammer τηλεχειρισμού 2G/3G/4G 30M κινητό Blocker σημάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 34dBm |
Ράδιο 1-40m 2W 10 κανάλια 5G σήμα jammer φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315 |
Jammer ΠΣΤ ιχνηλατών αυτοκινήτων οχημάτων/Blocker est-808KA2 με την κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Jammer τηλεχειρισμού αυτοκινήτων GSM/Blocker est-505D, συχνότητα 930-960MHz
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
5 Jammer 2100 τηλεχειρισμού GSM 3G κεραιών - 2200MHZ για στρατιωτικό
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Διάσταση: | 245 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
Jammer τηλεχειρισμού Exquite
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
34dBm Jammer τηλεχειρισμού
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού CDMA Mobie/Blocker est-505E για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
3G / Jammer κινητών τηλεφώνων τηλεχειρισμού υπολογιστών γραφείου GSM/Blocker est-505A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
8 κινητά jammer/blocker τηλεφωνικού signla κεραιών VHF/UHF +3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |

