Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
2400MHz τηλεφωνικό Jammer est-808HF κυττάρων WIFI + 3G/2G φορητό για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
3G φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων Blocker est-808HA, 2100 - συχνότητα 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
WIFI τηλεφωνικό Jammer est-808KG κυττάρων ΠΣΤ φορητό με την κεραία πέντε, μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 5 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer est-808SG2 κυττάρων Bluetooth 3G φορητό με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |
1W 10 Jammer σημάτων ομιλουσών ταινιών κεραιών 4500mAh Walkie
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων CDMA/GSM φορητά/Blocker 25dBm με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
808LE Jammer 47dBm, κινητό Jammer υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων με την κεραία 5
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 47dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Jammer τηλεφωνικής υψηλής δύναμης κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Τηλεφωνικό Jammer 25dBm CDMA κυττάρων ασφάλειας 3G φορητό/Blocker GSM
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Φορητό κινητό τηλέφωνο + 3G + Jammer σημάτων Wifi + ΠΣΤ με τους ανεμιστήρες
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |

