Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
3G φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, 4G ΆΦΗΣΕ Jammer Wmax/Blocker με την κεραία 6
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Τηλεφωνικό Jammer 4 κυττάρων WIFI/ΠΣΤ φορητό κεραία με 10m που φράσσει τη σειρά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Κινητός Jammer τηλεφωνικών WIFI σημάτων συγχρονισμός συχνότητας για 2G 3G 4G 5G
| Προμηθευτής δύναμης: | Ενσωματωμένη δύναμη: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤160W |
| Σχετική υγρασία: | ≤85% |
Χτισμένος στις κεραίες κινητό τηλεφωνικό 5G Jammer WIFI 12 ζώνες est-504K10
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
3 Jammer κυττάρων κεραιών 2.4W φορητά τηλεφωνικό ΠΣΤ/WIFI/2G/3G με τη δαπάνη αυτοκινήτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
10m φορητό τηλεφωνικό Jammer 6 κυττάρων ενσωματωμένη κεραίες μπαταρία λι-ιόντων 7.4V 3600mAh
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μ (- 75dBm) |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
4W 5 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό WIFI/GSM/3G με τους διακόπτες εμβύθισης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
8 Jammer σημάτων ΠΣΤ της Shell μετάλλων κεραιών φορητός φραγμός 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Βάρος: | Περίπου 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
Jammer 4 τηλεχειρισμού Exquite 3G κεραία με το φράσσοντας ποσοστό 15m
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Ενίσχυρη 18 κεραίες σταθερό κινητό τηλέφωνο GPS VHF UHF RC σήματα Κομβόι βόμβα Jammer για στρατιωτική χρήση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |

