Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Jammer σημάτων ΠΣΤ υψηλής δύναμης/κινητός μονωτής 3 τηλεφωνικών σημάτων κεραία
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
12 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών ο τοίχος τοποθετεί Blocker για την απομόνωση του σήματος ΠΣΤ αυτοκινήτων
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Φορητά φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker est-808KE για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Επαγγελματικά ακουστικά καταγραφής συσκευών jammer/σημάτων jammers για την ασφάλεια
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Συσκευή καταγραφής φωνής ως τηλέφωνο κυττάρων, μικρόφωνο μανδρών καταγραφής ακουστικών, κρυμμένο, κα |
Ο κρυμμένος ασύρματος jammer μικροφώνων/Jammer σημάτων μετάλλων ακουστικός Μαύρος
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Συσκευή καταγραφής φωνής ως τηλέφωνο κυττάρων, μικρόφωνο μανδρών καταγραφής ακουστικών, κρυμμένο, κα |
Est-808KF Jammer κινητών τηλεφώνων ΠΣΤ Blocker 1500 - συχνότητα 1600MHZ, κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
34dbm Jammer Wifi σημάτων ΠΣΤ/Blocker σημάτων 4G με 8 κεραίες
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | Κύρια σημεία |
| Συχνότητα εμπλοκής: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
10 Jammer est-808H10 σημάτων ομιλουσών ταινιών ΠΣΤ Walkie ζωνών 3G 4G WIFI
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
Blocker ΠΣΤ αυτοκινήτων WIFI Jammer est-808KE, 1500 σημάτων - συχνότητα 1600MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Μίνι δορυφορικά Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker est-808KF για τα οχήματα, 30dBm
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |

