Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Ακολουθώντας συσκευή est-808KG οχημάτων ΠΣΤ WIFI 30dBm για το αυτοκίνητο 5 κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
5 ζώνες Μικρό φορητό GPS GNSS Galileo Lojack σήματα παρεμβολής με ενσωματωμένες κεραίες για χρήση αυτοκινήτου
| Απαγόρευση σημάτων: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack και ούτω καθεξής |
|---|---|
| Αντικείμενα προστατευτικών καλυμμάτων: | Συσκευές εντοπισμού GPS και άλλα είδη συσκευών εντοπισμού GPS |
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | +30dBm/1W |
Κινητό τηλεφωνικό Jammer φορητή βαλίτσα ενσωμάτωσε 10 το ΠΣΤ κεραιών 4G WIFI
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 10-40 Μ |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W±200mA |
34dBm κινητά Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού/Blocker est-505F για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
κινητό τηλεφωνικό Jammer 15m ενσωμάτωσε τον τύπο κεραιών για το σήμα 2G 3G 4G 5G WIFI
| Προμηθευτής δύναμης: | Ενσωματωμένη δύναμη AC5V το /20A |
|---|---|
| Κεραίες: | Ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 397 (Λ) *230 (W) *86 (Χ) |
5 Jammer υψηλής δύναμης κεραιών 250W, GSM/3G/Blocker σημάτων WIFI
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
6W μαύρο Jammer τηλεχειρισμού, GSM/CDMA/διευθετήσιμο Blocker δύναμης 3G
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων υψηλής δύναμης, εξωτερικό Jammer κεραιών πηγής ισχύος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
4W Jammer υψηλής δύναμης κεραία με τον προσαρμοστή εναλλασσόμενου ρεύματος, τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
1500m 3 Bands High Power Anti Drone UAV Jammer με ολμοκατευθυντικές κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |

