Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 140m διευθετήσιμο 30 κανάλια εσωτερικοί 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 30 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 30 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC4 |
12 Jammer σημάτων τηλεφωνικού Wifi κυττάρων ελέγχου λογισμικού IoT ζωνών ενσωμάτωσε τις κεραίες με την οθόνη LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
Εσωτερικό Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων χρήσης αυτοκινήτων 8 κεραίες τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
jammer σημάτων ΠΣΤ 10 ζωνών, jammer Lojack, με την ενσωματωμένη μπαταρία και τη χρήση βουλωμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μπαταρία εναλλασσόμενου ρεύματος 100-240V και 24V |
|---|---|
| Διάσταση: | 450mm X 270mm X 105mm |
| Εφαρμογή: | χρήση ασφάλειας, ή χρήση survillance |
Ελαφρύ βάρος πλαστική θήκη κινητό τηλέφωνο κινητό σήμα jammer με οθόνη LCD
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G 10 κεραίες στον τοίχο στάσιμο 3G
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--DC5V/15A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤70W |
Blocker 5G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Jammer 4G WIFI Walkie ομιλούσα ταινία στο εσωτερικό στάσιμη
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC160V-240V, παραγωγή DC5V 12A |
|---|---|
| Κεραίες: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Βάρος: | Περίπου 2Kg |
850MHz - Jammer 2G 3G 4G LTE WIFI υψηλής δύναμης 894MHz για τα σχολεία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Στρατιωτική Jammer ΠΣΤ GSM WIFI σακιδίων πλάτης αντι UAV κηφήνων Jammer φυλακή
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Jammer RCIED κυττάρων 80m ασύρματη φορητή τηλεφωνικό αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης ραδιοσυχνότητας
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |

