Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
Κινητός Jammer τηλεφωνικών WIFI σημάτων συγχρονισμός συχνότητας για 2G 3G 4G 5G
| Προμηθευτής δύναμης: | Ενσωματωμένη δύναμη: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤160W |
| Σχετική υγρασία: | ≤85% |
Πλήρες Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συχνότητας ενσωμάτωσε τις κεραίες για 2G 3G 4G 5G
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Βάρος (κύρια μονάδα): | 4.3kg |
Πολυσύνθετο τηλεφωνικό Jammer est-808N3, Jammer κυττάρων 3G 4G ΠΣΤ WiFi Lojack
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
Jammer σημάτων τηλεφωνικού 2G 3G 4G WIFI ΠΣΤ κυττάρων ζωνών 140m διευθετήσιμο 24/7 συνεχώς λειτουργώντας 8
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 16 καναλιών Jammer σημάτων υπολογιστών γραφείου για τη στρατιωτική χρήση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών ο τοίχος τοποθετεί Blocker για την απομόνωση του σήματος ΠΣΤ αυτοκινήτων
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης 14 κεραιών διευθετήσιμη ολική κάλυψη για όλα τα σήματα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 14 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 Jammer 16 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Watt σήμα est-502F16 ΠΣΤ WiFi GSM CDMA 3G 4G ζωνών
| Μέγεθος: | 376×235×58 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | GSM/3G/4G/WIFI Jammer του /GPS/CDMA/UHF/VHF, όλο Jammer σημάτων |
Jammer σημάτων ΠΣΤ 16 κεραιών για τη χρήση αυτοκινήτων/γραφείων, τηλεφωνικό jammer κυττάρων φραγμός
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
8 κατευθυντικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 2G 3G 4G Omni
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |

