Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
Jammer 30M υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμη ακτίνα με τη ζώνη 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
COem 16 Blocker σημάτων ζωνών τηλεφωνικό WIFI ΠΣΤ VHF κυττάρων UHF Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 16 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Est-502F24 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ο cOem 24 ενώνει όλο ασύρματο Blocker σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 24 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 24 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
τηλεφωνικό Jammer 960MHz 8 κυττάρων υψηλής δύναμης σημάτων 2G 3G 4G WiFi ζώνη
| Όνομα: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
ακτίνα 8 20m φορητό 5G Jammer ζωνών 7.4V 3600mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων μεγέθους τσεπών |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
10 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό με την μπαταρία δις-χρήσης και την εργασία βουλωμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | κάθε ζώνη 2W, συνολικό 20W |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | περίπου 6.7KG |
| Jammer τύπος: | Ραδιο Jammer, Jammer RF, Jammer κινητών τηλεφώνων, Jammer αυτοκινήτων |
8 πολυσύνθετο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών, WIFI/4G/κινητό τηλεφωνικό Blocker 3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων Jammer est-502C8 12W 8 τηλεχειρισμού Omni κατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
20 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ιερών 3G 4G 5G φορητό υψηλό κέρδος για υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 210w |
|---|---|
| Όνομα: | τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G 4G 5G φορητό |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤600W |
8 φορητό Jammer 2G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών/Blocker AC110V-240V 3G/4G/Wifi
| Μέγεθος: | 140×75×35 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |

