Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
8 Jammer σημάτων ζωνών 3G 4G στάσιμο εσωτερικό Jammer υψηλής δύναμης 3G 4G
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
40W μέσης ησχύος 150m Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 καναλιών για τη φυλακή
| Φράσσοντας σειρά: | 150m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
8 Jammer σημάτων κεραιών UHF VHF εσωτερικός τηλεχειρισμός χρήσης αυτοκινήτων 40 μέτρα ακτίνας
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
10 φορητό κινητό Jammer σημάτων ζωνών 40 διευθετήσιμα κανάλια ακτίνας μέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 140m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | ≤35dBm/3W (διευθετήσιμος με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
Jammer 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σακιδίων πλάτης GSM 3G 4G 5G 10Watt κεραιών για το αγρόκτημα
| Τύπος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 10Watt |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
8 κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κεραιών 3G 4G WIFI με το συνδετήρα USB
| Ενιαία έξοδος ισχύος (κάθε μπάντα): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Όνομα: | Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων |
Αυτοκίνητο που χρεώνει 8 Jammer 16W σημάτων ΠΣΤ κεραιών 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |
UHF Jammer τηλεφωνικών σημάτων VHF 3G κινητό 25 μέτρα 8 Jammer κεραιών
| Φράσσοντας σειρά: | 1-25 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από το σήμα strentgth στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Άσπρος |
Blocker 18 τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 3G 4G 5G ενώνει Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC100V-240V, παραγωγή DC12V 20A), ή προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
|---|---|
| Κεραίες: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 390*235*58mm (αποκλείοντας τις κεραίες) |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G WiFi το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ενσωμάτωσε τις κεραίες
| Ευαίσθητος: | -110dBm |
|---|---|
| Δύναμη εργασίας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Κατανάλωση ισχύος: | περίπου 100W |

