Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
12 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών 3G 4G 5G φορητή βαλίτσα για εσωτερικό υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 800w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/150A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000W |
5G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 12 ζώνες διευθετήσιμη λειτουργώντας σειρά
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24V100AH ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
Προσαρμοσμένο 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Σημείο Τζάμερ Φορητό 60W Υψηλής ισχύος
| Τύπος: | Φορητός παρεμποδιστής σήματος υψηλής ισχύος |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 0-60m ρυθμιζόμενο (@-75dBm, εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 11 τεμάχια πανδιάστατες κεραίες |
14 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών φορητές ασύρματες πλήρεις ζώνες 12000mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 14pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
ΠΣΤ τηλεφωνικό Jammer 8 κυττάρων σημάτων φορητό κεραία 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Εσωτερικά κινητά Jammers τηλεφωνικών σημάτων 8 ζώνες διευθετήσιμος τηλεχειρισμός 12W est-502C8
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Ο τοίχος τοποθέτησε 8 τη φράσσοντας συσκευή τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 8W
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Κεραία: | 8pcs ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων στάσιμες 8 κεραίες 3G WIFI
| Ενιαία παραγωγή δύναμης (κάθε ζώνη): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Διάσταση: | 360*180*60MM |
4500mAh WIFI τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ φορητό 18 κεραίες 2G 3G 4G 5G
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 πανκατευθυντικών κεραιών |
10 Jammer est-808H10 σημάτων ομιλουσών ταινιών ΠΣΤ Walkie ζωνών 3G 4G WIFI
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |

