Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
1W 10 Jammer σημάτων ομιλουσών ταινιών κεραιών 4500mAh Walkie
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
Jammer 18 σημάτων ΠΣΤ GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack κανάλια φορητά για τη χρήση ασφάλειας
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Τύπος κεραιών: | 2dBi κερδίζουν την πανκατευθυντική κεραία |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ LOJACK φορητή φορητή αντι καταδίωξη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
Φορητός φορητός αντι όλο το UMTS GSM GPRS ιχνηλατών ΠΣΤ όλο Jammer σημάτων ΠΣΤ & Lojack
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
185W κινητή τηλεφωνικό 4G 5G Jammer υψηλή συχνότητα με την οθόνη των οδηγήσεων
| Βάρος: | 2.7kg |
|---|---|
| μέγεθος: | 430*330*80mm |
| Κατανάλωση ισχύος: | 185W |
κινητό Jammer 22 τηλεφωνικών σημάτων 4G 5G WIFI υψηλή δύναμη ζωνών 150W
| Εύρος εμπλοκής: | 1-200㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 380* 220* 85 χλστ |
27 Jammer W κυττάρων κεραιών 2G 3G 4G LTE 5G WIFI φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ VHF UHF FM ραδιο φράξιμο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Δύναμη εξαγωγής (Po): | ≥27dBm |
| I/O σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/N συνδετήρας |
100-240V Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi κυττάρων προσαρμοστών εναλλασσόμενου ρεύματος φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ χαμηλός συναγερμός μπαταριών
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-25m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433κ |
Ράδιο 1-40m 2W 10 κανάλια 5G σήμα jammer φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315 |
12 κανάλια 30M Jammer LCD τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2W 5G οθόνη
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-30M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες 12 κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | OEM 10/12 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |

