Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
Φορητό 80m εμποδίζοντας Jammer σημάτων καναλιών 5G 5W 11
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 180m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες PC |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, του DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Lojack, του |
Πλήρης συχνότητας κινητό τηλέφωνο WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W φορητό παρεμβολικό σήματος
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 27 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Loj |
Το όχημα τοποθέτησε Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού ΠΣΤ GSM 3G 4G LTE 5G WIFI
| Όνομα προϊόντων: | blocker βομβών οχημάτων |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +47-50dBm/50-100W |
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα: 50-2000 Μ |
10 κατευθυντικό τηλέφωνο 2G 3G 4G κυττάρων συγχρονισμού ζωνών & Jammer σημάτων WiFi & Walkie-Talkie
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
28 ζώνες Φανταστικό παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 μήνες εγγύηση
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 18 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,43 |
Jammer 12 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 4G 5G WiFi κεραία διευθετήσιμος διοικητικός έλεγχος λογισμικού
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
5W 11 Jammer σημάτων ΠΣΤ WiFi 5G κεραιών φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-60m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315, |
10 Jammer σημάτων καναλιών 5W 37dBm 5G με τη ρύθμιση χρονομέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
Φορητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ WiFi κυττάρων βαλιτσών 11 ζώνες με την μπαταρία ενσωματωμένη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433, |
Φορητό Jammer 14W 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | Η διευθετήσιμη ακτίνα 125M 【το κυψελοειδές σήμα πρέπει ≤-85dBm στη θέση】. Η φράσσοντας σειρά εξαρτάτ |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |

