Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
12 ενσωματωμένο Jammer WIFI 700MHz 3G/4G/5G τηλεφωνικών σημάτων κεραιών στάσιμο κινητό
| Φράσσοντας σειρά: | 130M (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | Ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≤37dBm |
4G + κατευθυντικό Jammer est-505K3 τηλεχειρισμού 8 ζωνών WIFI για τη συνήθεια
| Πρότυπο: | Est-505K3 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | EST |
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WiFi κινητό λογισμικό τηλεχειρισμός
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC160V-240V το /DC 5V 12A |
|---|---|
| Διάσταση: | 270 (Λ) ×240 (W) ×60 (Χ) |
| Βάρος: | περίπου 2 κλ |
150W 3dBi κερδίζουν στάσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WIFI κινητό 12 ζώνες 380* 220* 85 χιλ.
| Φράσσοντας σειρά: | 1-200㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 380* 220* 85 χιλ. |
450W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τύπος βαλιτσών για τις ζώνες 3G 4G 5G 12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
Στάσιμο κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων ενσωμάτωσε τις κεραίες για 4G 5G WIFI
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/15A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤70W |
12 ζώνες Τζάμερ σήματος κινητού τηλεφώνου
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-10W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών: | 580m |
| Τροφοδοτικό: | Δυναμικό ισχύος: |
Διευθετήσιμη κινητή Jammer 60W τηλεφωνικών σημάτων βαλίτσα υψηλής δύναμης φορητή
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Κεραίες: | ενσωματωμένη πανκατευθυντική κεραία 11 |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 060m διευθετήσιμα |
Στάσιμη Blocker τηλεφωνικών σημάτων συσκευή 20m ακτίνα για την ομιλούσα ταινία 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC160V-240V, παραγωγή DC5V 12A |
|---|---|
| Κεραίες: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 400 (Λ) ×130 (W) ×40 (Χ) ΧΙΛ. |
12 Jammer κυττάρων ζωνών 5g τηλεφωνικό Jammers est-504K10 σημάτων Wifi
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |

