Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
Κινητός μονωτής τηλεφωνικών σημάτων GSM CDMA PHS κινητό blocker τηλεφωνικών σημάτων για τα σχολεία
| Φράσσοντας σειρά: | 1- 40 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη sognal στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
250W τηλεφωνικό Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης στάσιμο για 4G 5G εσωτερικό
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 250W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --24VDC/42A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤750W (220V/3.5A) |
Χτισμένος στις κεραίες κινητό τηλεφωνικό 5G Jammer WIFI 12 ζώνες est-504K10
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
50W Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G κυττάρων υψηλή δύναμη 12 ζώνες est-850LC12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24V100AH ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
Κινητό τηλεφωνικό Jammer φορητή βαλίτσα ενσωμάτωσε 10 το ΠΣΤ κεραιών 4G WIFI
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 10-40 Μ |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W±200mA |
WiFi τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων ΠΣΤ φορητή φορητός τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, του DCS, των PC, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Loja |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
2000M Μεγάλη απόσταση Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Σημεία Backpack Jammer
| Περιγραφή: | 6-10 κανάλια Manpack Jammer |
|---|---|
| Μέγεθος: | 488 ((L) ×369 ((W) ×189 ((H) mm χωρίς την κεραία |
| Τύπος κεραίας: | Άντενες Omni Spring με υψηλό κέρδος και κεραίες κατευθυντήριου πίνακα |
14 κεραίες Πολυλειτουργικός αποκλειστής κινητών τηλεφώνων GPS VHF UHF παρεμβολή 5-80m
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Κεραία: | 14 τεμάχια ολικοκατευθυνόμενες κεραίες |

