Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 98 προϊόντα.
16 Jammer CDMA υψηλής δύναμης κεραιών PC 3G WCDMA 4G LTE του DCS PHS GSM
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 διευθετήσιμη στάσιμη ηλεκτρονική φράσσοντας συσκευή υψηλής δύναμης ζωνών Jammer 2 Watt
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
4G κυψελοειδές Blocker 12 Jammer υψηλής δύναμης καναλιών υπολογιστής γραφείου για τη σχολική χρήση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
24 φράσσοντας διακόπτης σημάτων ΠΣΤ συσκευών τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Adjudtable ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | 140m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | πανκατευθυντικές κεραίες υψηλός-κέρδους 24pcs |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής (κάθε ζώνη): | ≤ 33dBm/2W (διευθετήσιμο με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
κινητό τηλεφωνικό jammer υψηλής δύναμης 10 καναλιών, με την ενσωματωμένη μπαταρία και την κεραία, την δις-χρήση με την μπαταρία και την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων, jammer υψηλής δύναμης, jammer ΠΣΤ, jammer σημάτων RF |
Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης τηλεχειρισμός 8 κανάλια φράξιμο 80M ακτίνας
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 5-10Watt (37-40dBm) +/--200mW |
| Κάλυψη: | 1080m (εξαρτάται από την τοπική δύναμη σημάτων) |
Blocker τηλεφωνικής υποδοχής κυττάρων προσαρμοστών 33dBm/2W εναλλασσόμενου ρεύματος οθόνης LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
7/24 συνεχώς λειτουργώντας Blocker τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητό για τη χρησιμοποίηση αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 3/6/8/10/12 πανκατευθυντικών κεραιών |
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων |
9 μπάντες Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer με καλωδιακό τηλεχειριστήριο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία Netural |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
10 ζώνες Αντιεκρήξεις High Power Mobile Phone Signals Blocker για βενζινάδικα και πετρελαϊκά πεδία
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 10100M |
| τροφοδοσία: | AC 100-240V |

