Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
4500mAh WIFI τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ φορητό 18 κεραίες 2G 3G 4G 5G
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 πανκατευθυντικών κεραιών |
800mW φορητή Jammer σημάτων ΠΣΤ υψηλή συχνότητα 1500MHZ - 1600MHZ
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 30dBm |
10m φορητό τηλεφωνικό Jammer 6 κυττάρων ενσωματωμένη κεραίες μπαταρία λι-ιόντων 7.4V 3600mAh
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μ (- 75dBm) |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
Jammer 4 ζώνες 15m σημάτων ΠΣΤ WiFi 2.4G 5.8G Bluetooth Glonass
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων WiFi & ΠΣΤ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ή ασημένιος/χρυσός (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Κεραία: | 4pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
1W 10 Jammer σημάτων ομιλουσών ταινιών κεραιών 4500mAh Walkie
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
Μίνι φορητοί Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker/μονωτής est-808KC, κεραία 3
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
5 Jammer σημάτων ΠΣΤ Wifi καναλιών, Blocker ΠΣΤ 30dBm κινητό Jammer
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 30dBm |
3G φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων Blocker est-808HA, 2100 - συχνότητα 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Est-808KC Jammer σημάτων ΠΣΤ + κινητό τηλεφωνικό Blocker με την κεραία 3, μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
WIFI τηλεφωνικό Jammer est-808KG κυττάρων ΠΣΤ φορητό με την κεραία πέντε, μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 5 κεραία |

