Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
Τηλεφωνικό Jammer est-808SG2 κυττάρων Bluetooth 3G φορητό με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |
4G 2400mhz 4 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητές/Blocker/ασπίδων συσκευή
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Εσωτερικό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 30dbm φορητό 1 Watt για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Βάρος: | 300g |
4 τηλεφωνικό Jammer 1500MHz κυττάρων καναλιών φορητό - Blocker ΠΣΤ 1600MHz
| Κεραία: | 4 κεραία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ (AC110V-240V DC9V) |
Jammer κυττάρων CDMA/GSM φορητό τηλεφωνικό Blocker est-808HC με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
2400MHz τηλεφωνικό Jammer est-808HF κυττάρων WIFI + 3G/2G φορητό για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer 25dBm CDMA κυττάρων ασφάλειας 3G φορητό/Blocker GSM
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer est-808HD, 2400 - 2500 MHZ κυττάρων Wifi ασύρματο τηλεοπτικό φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 1 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων Wifi ασύρματο φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 1 κεραία |
Blocker ΠΣΤ CDMA φορητό τηλεφωνικό σήμα κυττάρων του DCS/PHS συμπληρωματικές αναθεωρήσεις
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-970 MHz |
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA |

