Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
2 φορητό κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων ζωνών τηλεχειρισμός φορητός
| Φράσσοντας σειρά: | 120m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm το /1W |
Φορητό φορητό κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού 5 ζώνες
| Εύρος εμπλοκής: | 120m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία ισχύς εξόδου: | +30dBm /1W |
3G κινητές Jammer 2500mAh τηλεφωνικών σημάτων τριπλές ζώνες φορητός φορητός
| Φράσσοντας σειρά: | 120M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh |
Φορητό Jammer 14W 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | Η διευθετήσιμη ακτίνα 125M 【το κυψελοειδές σήμα πρέπει ≤-85dBm στη θέση】. Η φράσσοντας σειρά εξαρτάτ |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
Τριπλό ζωνών Jammer τηλεφωνικών σημάτων αυτοκινήτων κινητό φορητά φορητά ΠΣΤ/3G μεγέθους
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
|---|---|
| Διευθετήσιμη σειρά δύναμης: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
Διευθετήσιμη κινητή Jammer 60W τηλεφωνικών σημάτων βαλίτσα υψηλής δύναμης φορητή
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Κεραίες: | ενσωματωμένη πανκατευθυντική κεραία 11 |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 060m διευθετήσιμα |
Μαύρο Jammer 808KB τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 30dBm φορητό με 10m τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
| Χρώμα: | Μαύρος |
3G φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/Blocker est-808HA, 2110 - 2170 MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | DC8V 1500mAh |
Ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 25dBm φορητό με το μπλε δόντι
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | 2400-2500MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Μίνι φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CDMA/DCS/GSM/WIFI για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |

