Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
Φορητό Jammer 30dBm, τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 808HE 3G/WIFI/ΠΣΤ κεραία 3
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1W |
τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 2G 3G φορητό 3 πανκατευθυντικές κεραίες φορητό μέγεθος
| Φράσσοντας σειρά: | 0.515m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής:: | +30dBm το /1W |
Φορητό κινητό Jammer 300g τηλεφωνικών WIFI σημάτων φορητός εσωτερικός
| Φράσσοντας σειρά: | 210M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φορτιστής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh |
μικρό ισχυρό φορητό jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αμερικανικό σύστημα 3G 4G
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Φορητοί Jammer τηλεφωνικών σημάτων 2G 3G κινητοί/διακόπτης/μονωτής est-808HB
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA.GSM, DCS/PHS, 3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Bluetooth για τα σχολεία, 33dBm
| Φράσσοντας σειρά: | 125m (- 85dbm) |
|---|---|
| Πρότυπο: | Est-808P |
| Συχνότητα: | 930-960MHz |
Jammer 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σακιδίων πλάτης GSM 3G 4G 5G 10Watt κεραιών για το αγρόκτημα
| Τύπος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 10Watt |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
Μίνι φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης πολυ λειτουργικός
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
Φορητοί Jammer/Blocker/διακόπτης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-808HE3 3G/2G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 3G 2.4W WIFI/Blocker est-808HE
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |

