Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ Wifi για το δωμάτιο εξέτασης/AC110V-240V
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
Φορητός φορητός αντι όλο το UMTS GSM GPRS ιχνηλατών ΠΣΤ όλο Jammer σημάτων ΠΣΤ & Lojack
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
10 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό με την μπαταρία δις-χρήσης και την εργασία βουλωμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | κάθε ζώνη 2W, συνολικό 20W |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | περίπου 6.7KG |
| Jammer τύπος: | Ραδιο Jammer, Jammer RF, Jammer κινητών τηλεφώνων, Jammer αυτοκινήτων |
Ενιαίο Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων κεραιών φορητό φορητό μέγεθος 95x45x18 χιλ.
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
| Μέγεθος: | 95x45x18 χιλ. |
4W 5 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό WIFI/GSM/3G με τους διακόπτες εμβύθισης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
3G/4G/WIFI/+GPS Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, φορητή Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συσκευή
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
3.2 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων W φορητό, Jammer κεραιών 3G/ΠΣΤ 4 ασπίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Ενισχυτής/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CE/ROHS με Omni - κατευθυντικές κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
2G / 3G/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 4G φορητή συσκευή για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
8 Jammer σημάτων ΠΣΤ της Shell μετάλλων κεραιών φορητός φραγμός 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Βάρος: | Περίπου 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |

