Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
20 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ιερών 3G 4G 5G φορητό υψηλό κέρδος για υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 210w |
|---|---|
| Όνομα: | τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G 4G 5G φορητό |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤600W |
808HI φορητό κινητό τηλέφωνο Wifi 6 ζωνών + Jammer ΠΣΤ με 10m που φράσσουν τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |
5 Jammer σημάτων ΠΣΤ 3G κεραιών θέση που ακολουθεί φορητό φορητό χρήσης αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh |
Jammer RCIED κυττάρων 80m ασύρματη φορητή τηλεφωνικό αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης ραδιοσυχνότητας
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
10 φορητό κινητό Jammer σημάτων ζωνών 40 διευθετήσιμα κανάλια ακτίνας μέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 140m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | ≤35dBm/3W (διευθετήσιμος με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
30dBm φορητές ασπίδα κυττάρων ΠΣΤ τηλεφωνικές Jammer/blocker/
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
| Διάσταση: | 85 (L) ×50 (W)×23 (Χ) χιλ. |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ + WIFI + 3G φορητά/Blocker est-808HI για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων WIFI 3G συμπληρωματικό 30dBm, κινητό Blocker 6 σημάτων κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Jammer σημάτων ΠΣΤ υψηλής δύναμης/κινητός μονωτής 3 τηλεφωνικών σημάτων κεραία
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
1600MHZ φορητό φορητό τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth κυττάρων
| Ονομα: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
| Λειτουργική ισχύς: | 110-220V/12-24V |

