Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
Φορητό κινητό Jammer 808KB σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ με 10m τη σειρά για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1500-1600MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
27 Jammer W κυττάρων κεραιών 2G 3G 4G LTE 5G WIFI φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ VHF UHF FM ραδιο φράξιμο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Δύναμη εξαγωγής (Po): | ≥27dBm |
| I/O σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/N συνδετήρας |
Jammer κυττάρων βιβλιοθήκης 808HI φορητό τηλεφωνικό Blocker 30dBm ΠΣΤ WIFI 3G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
3G ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με Jammer σημάτων GSM/ΠΣΤ/Wifi
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-808M |
Wifi/μπλε δόντι/ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HF
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
Δορυφορικά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ/Blocker 33dBm με την κεραία Omni
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
|---|---|
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
| Δύναμη παραγωγής: | 2mV |
Κινητό τηλεφωνικό Jammer φορητή βαλίτσα ενσωμάτωσε 10 το ΠΣΤ κεραιών 4G WIFI
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 10-40 Μ |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W±200mA |
3G τηλεφωνικό σήμα κυττάρων συμπληρωματικό φορητό/Jammer LOJACK για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | DCS/PHS |
| Χρόνος απασχόλησης της μπαταρίας εισαγωγής: | 120minuters |
4 τηλεφωνικό Jammer est-808SF, Jammer κυττάρων ζωνών 30dBm φορητό σημάτων CDMA/GSM
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
Τηλεοπτικό Blocker 2500MHz τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-808HF Wifi για το δωμάτιο διαγωνισμών
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |

