Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
3 φορητοί Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών/Blocker/διακόπτης est-808HC
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
14 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών φορητές ασύρματες πλήρεις ζώνες 12000mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 14pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ LOJACK φορητή φορητή αντι καταδίωξη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
Τσιγάρων τηλεφωνικό Jammer κυττάρων εξαρτήσεων φορητό 3 κεραίες φορητά 5 μέτρα σειράς
| Φράσσοντας σειρά: | 1-5 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Πράσινος/κόκκινο |
Κινητό Jammer 2800mAh τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ενιαίες κεραίες φορητό WIFI
| Φράσσοντας σειρά: | 115M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
Est-808SG3 φορητό Jammer 2100 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G - 2200MHZ για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |
Φορητό κινητό τηλέφωνο + 3G + Jammer σημάτων Wifi + ΠΣΤ με τους ανεμιστήρες
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
Φορητό Jammer 25dBm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων GSM CDMA 3G για το γραφείο, κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
3G / 2G φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HC με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών φορητός δορυφόρος που τοποθετεί WIFI 3G για το αυτοκίνητο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Διάσταση: | 140×75×35 χιλ. |
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |

