Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, Jammer σημάτων 115M ενσωματωμένο ασύρματο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Est-808KF Jammer κινητών τηλεφώνων ΠΣΤ Blocker 1500 - συχνότητα 1600MHZ, κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
30dbm Jammer σημάτων ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 2-3 ώρες συνεχείς |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων CDMA/GSM φορητά/Blocker 25dBm με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Μίνι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλάτης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Jammer σημάτων ΠΣΤ 3G WIFI ασπίδα με 5 την κεραία, 10m που φράσσει τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |
| Διάσταση: | 110 (Λ) ×62 (W) × 30 (Χ) ΧΙΛ. |
Jammer 808KG σημάτων ΠΣΤ πέντε ζωνών ασπίδα WIFI για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Est-808KA2 Jammer σημάτων ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
16 Κατευθύνσεις Αντενές Υψηλής αποτελεσματικότητας Διαταραχή Λύση Απομακρυσμένη χειραγώγηση Τζάμερ για εσωτερική χρήση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Δισκολόπιτο 14 ζώνες Αποκλειστήρας κινητών τηλεφώνων 80 μέτρα κάλυψη για χρήση ασφαλείας
| Ονομασία προϊόντος: | κυτταρικό παρεμβολικό 5G |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο + ηλεκτρονικά |
| Χρώμα: | Πράσινος, μαύρος ή προσαρμοσμένος |

