Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
75W στεγανοποιήστε Jammer υψηλής δύναμης, κινητό Jammer τηλεφωνικών φυλακών 2G/3G
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Πλήρης συχνότητας κινητό τηλέφωνο WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W φορητό παρεμβολικό σήματος
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 27 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Loj |
ΠΣΤ τηλεφωνικό Jammer 8 κυττάρων σημάτων φορητό κεραία 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
3G φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, 4G ΆΦΗΣΕ Jammer Wmax/Blocker με την κεραία 6
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
5 Jammer 20m φορητό κινητό τηλέφωνο WIFI σημάτων ΠΣΤ κεραιών για εσωτερικό
| Φράσσοντας σειρά: | 5--20m |
|---|---|
| Διάσταση: | 125×63×24 χιλ. |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
3 Jammer κυττάρων κεραιών 2.4W φορητά τηλεφωνικό ΠΣΤ/WIFI/2G/3G με τη δαπάνη αυτοκινήτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
3 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών φορητό φορητό για το ΠΣΤ 3G WiFi Bluetooth
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 115m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm το /1W |
Φορητός δορυφόρος ΠΣΤ οχημάτων που τοποθετεί κινητό Jammer 1500-1600MHz σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας εκπομπής: | 1500-1600MHz |
| Η δύναμη ρυθμίζει τη σειρά: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
100-240V Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi κυττάρων προσαρμοστών εναλλασσόμενου ρεύματος φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ χαμηλός συναγερμός μπαταριών
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-25m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433κ |
3G κινητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ φορητό με 10m που φράσσουν τη σειρά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

