Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
Μίνι δορυφορικά Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker est-808KF για τα οχήματα, 30dBm
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Αντι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλατών αυτοκινήτων/μονωτής est-808KA2, συνεχές ρεύμα 12V - 24V
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέγεθος: | 75mm×21mm×19mm |
Jammer σημάτων ΠΣΤ est-808KA2 150mA/ΠΣΤ L1 μορφής Bloqueador ή ΠΣΤ L2
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Υπαίθρια Jammers σημάτων 150mA ασύρματη καταδίωξη ΠΣΤ αυτοκινήτων με το διακόπτη
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G κυττάρων σακιδίων πλάτης κεραιών 960MHz 190W 510mm
| Χρώμα: | Στρατός πράσινος |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
5 ζώνες Μικρό φορητό GPS GNSS Galileo Lojack σήματα παρεμβολής με ενσωματωμένες κεραίες για χρήση αυτοκινήτου
| Απαγόρευση σημάτων: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack και ούτω καθεξής |
|---|---|
| Αντικείμενα προστατευτικών καλυμμάτων: | Συσκευές εντοπισμού GPS και άλλα είδη συσκευών εντοπισμού GPS |
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | +30dBm/1W |
Jammer καταγραφής μετάλλων υλικό ακουστικό φορητό συνεχές ρεύμα 12V τηλεφωνικών συσκευών φωνητικής ηχογράφησης κυττάρων
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Συσκευή καταγραφής φωνής ως τηλέφωνο κυττάρων, μικρόφωνο μανδρών καταγραφής ακουστικών, κρυμμένο, κα |
28 ζώνες Φανταστικό παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 μήνες εγγύηση
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 18 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,43 |
12 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών 3G 4G 5G φορητή βαλίτσα για εσωτερικό υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 800w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/150A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000W |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |

