Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
12 ζώνες Τζάμερ σήματος κινητού τηλεφώνου
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-10W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών: | 580m |
| Τροφοδοτικό: | Δυναμικό ισχύος: |
10 κατευθυντικό τηλέφωνο 2G 3G 4G κυττάρων συγχρονισμού ζωνών & Jammer σημάτων WiFi & Walkie-Talkie
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
ΜΙΝΙ Jammer κυττάρων GSM/3G φορητό τηλεφωνικό Blocker est-808HB με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Jammers τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αντι-ιχνηλατών αυτοκινήτων με το διακόπτη/την κεραία Omni
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Φορητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ WiFi κυττάρων βαλιτσών 11 ζώνες με την μπαταρία ενσωματωμένη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433, |
Τηλεφωνικό Jammer 4 κυττάρων WIFI/ΠΣΤ φορητό κεραία με 10m που φράσσει τη σειρά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Πανκατευθυντικός Jammer μαύρος L1 σημάτων ΠΣΤ Antena αντι ιχνηλάτης με τους διακόπτες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
UHF Lojack ραδιο μικρό jammer 10 GSM 3G 4G WiFi τσεπών VHF κεραιών CDMA
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων cOem, Jammer συχνότητας ΠΣΤ για το αυτοκίνητο/το ταξί/λεωφορείο
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-15M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην τοποθεσία) |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 5 ζώνες, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((ή GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM διαθέσιμο |
Φορητό Jammer σημάτων ΠΣΤ, φορητό Blocker σημάτων κινητών τηλεφώνων WIFI 3G/GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |

