Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile phone signal jammer ] αγώνας 169 προϊόντα.
Μικρό Jammer 30dbm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 1600mhz με 10m τη σειρά, μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1500-1600MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2200mhz 30dbm για τα σχολεία με 5 ενώνει, φορητός
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
VHF/UHF Jammer 2G 3G Wifi 34dBm σημάτων ΠΣΤ με 8 κεραίες
| Αριθμός μοντέλου: | Κύρια σημεία: |
|---|---|
| Συχνότητα εμπλοκής: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-30 μέτρα |
12 Jammer σημάτων τηλεφωνικού Wifi κυττάρων ελέγχου λογισμικού IoT ζωνών ενσωμάτωσε τις κεραίες με την οθόνη LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
10 τα μέτρα κυμαίνονται φορητό τηλεφωνικό Jammer 30dbm κυττάρων με το DCS/PHS, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ |
Φορητά τηλεφωνικό Jammer κυττάρων της WI-Fi υψηλής δύναμης/Blocker 30dBm με τον ανεμιστήρα
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | PC 3G WIFI ΤΟΥ DCS GSM CDMA |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Ελαφρύ Blocker τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 500mw φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
10 Jammer σημάτων καναλιών 5W 37dBm 5G με τη ρύθμιση χρονομέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
Jammer 18 σημάτων ΠΣΤ GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack κανάλια φορητά για τη χρήση ασφάλειας
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Τύπος κεραιών: | 2dBi κερδίζουν την πανκατευθυντική κεραία |
4 Jammer 2500mAh φορητό εσωτερικό WIFI σημάτων ΠΣΤ κεραιών κινητό τηλέφωνο
| Φράσσοντας σειρά: | 5--20m |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100×57×22 χιλ. |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-220V/DC12-36V |

