Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Φορητό Jammer 30dBm, τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 808HE 3G/WIFI/ΠΣΤ κεραία 3
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1W |
Μαύρο Jammer 808KB τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 30dBm φορητό με 10m τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Μίνι φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης πολυ λειτουργικός
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
3G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με 4 την κεραία est-808A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
3G/4G/WIFI/+GPS Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, φορητή Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συσκευή
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
200300m τρυφερό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων φυλακών 6 ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 200300M |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs κατευθυντικές κεραίες/πανκατευθυντικές κεραίες 6pcs (προαιρετικές) |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 6 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, 4G, ΠΣΤ |
Jammer τηλεχειρισμού Wimax 3G, Jammer σημάτων WiFi με την κατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | 16W |
1600mhz Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Αδιάβροχο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων καταφυγίων αμμοστρωτικών μηχανών για το βενζινάδικο est-808G
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 24 ώρες συνεχείς |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
5 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών ενσωματωμένη κεραία 3G/GSM με τους ανεμιστήρες
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |

