Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
3G τηλεφωνικό σήμα κυττάρων συμπληρωματικό φορητό/Jammer LOJACK για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | DCS/PHS |
| Χρόνος απασχόλησης της μπαταρίας εισαγωγής: | 120minuters |
Ασημένιο τηλεφωνικό Jammer est-808KE, 1 κυττάρων του DCS/PHS φορητό - 10m που φράσσουν τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
Υψηλή δύναμη WIFI 2G/Jammer κυττάρων 3G τηλεφωνικό με τους ανεμιστήρες, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
Εσωτερικό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 30dbm φορητό 1 Watt για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Βάρος: | 300g |
4 τηλεφωνικό Jammer est-808SF, Jammer κυττάρων ζωνών 30dBm φορητό σημάτων CDMA/GSM
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
6 Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης κεραιών 600W τηλεφωνικό Blocker σημάτων GSM/3G/WIFI/4G LTE
| Υλικό: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Ακτίνα θωράκισης: | 50-500meters |
| σήμα προστατευτικών καλυμμάτων: | το κινητό τηλεφωνικό σήμα, WIFI, ΠΣΤ, UHF, VHF ή |
30dBm φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
2400MHz τηλεφωνικό Jammer est-808HF κυττάρων WIFI + 3G/2G φορητό για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
3W Jammer est-808GII τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων καταφυγίων φυσήματος GSM για εσωτερικός/υπαίθριος
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 24 ώρες συνεχείς |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
Jammer est-808F3, 850 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CDMA - 894MHz με την κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |

