Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Jammer RCIED κυττάρων 80m ασύρματη φορητή τηλεφωνικό αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης ραδιοσυχνότητας
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Τηλεοπτικό Blocker 2500MHz τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-808HF Wifi για το δωμάτιο διαγωνισμών
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Blocker τηλεφωνικής υποδοχής κυττάρων προσαρμοστών 33dBm/2W εναλλασσόμενου ρεύματος οθόνης LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
Blocker ΠΣΤ CDMA φορητό τηλεφωνικό σήμα κυττάρων του DCS/PHS συμπληρωματικές αναθεωρήσεις
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-970 MHz |
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ Wifi για το δωμάτιο εξέτασης/AC110V-240V
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
Jammer 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σακιδίων πλάτης GSM 3G 4G 5G 10Watt κεραιών για το αγρόκτημα
| Τύπος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 10Watt |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
Φορητό UAV κηφήνων πυροβόλων όπλων Jammer 900MHz 1.5G 2.4G 5.8G 1000m που εμποδίζει
| Τύπος: | φορητός ανιχνευτής drones τύπου όπλου |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κατευθυνόμενες κεραίες υψηλού κέρδους ((Κέρδος: 10dBi) |
| Απαγόρευση σήματος: | 900 MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800 MHz |
Εσωτερικό ασημένιο Jammer 33dBm, Blocker est-808A τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τεσσάρων ζωνών
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
8 πολυσύνθετο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών, WIFI/4G/κινητό τηλεφωνικό Blocker 3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
Εσωτερικό πανκατευθυντικό Jammer 33dBm 4Band τηλεφωνικών σημάτων Ellular Blocker
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-20 μέτρα |

