Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Μαύρα Blocker 35dBm 4G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κινητό τηλέφωνο/ΠΣΤ/WIFI
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
7/24 συνεχώς λειτουργώντας Blocker τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητό για τη χρησιμοποίηση αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 3/6/8/10/12 πανκατευθυντικών κεραιών |
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων |
10 τα μέτρα κυμαίνονται φορητό τηλεφωνικό Jammer 30dbm κυττάρων με το DCS/PHS, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ |
Εσωτερικά 808M UHF/Jammer 8 σημάτων ΠΣΤ VHF ζώνη με τη υψηλή δύναμη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
10 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό με την μπαταρία δις-χρήσης και την εργασία βουλωμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | κάθε ζώνη 2W, συνολικό 20W |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | περίπου 6.7KG |
| Jammer τύπος: | Ραδιο Jammer, Jammer RF, Jammer κινητών τηλεφώνων, Jammer αυτοκινήτων |
Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης τηλεχειρισμός 8 κανάλια φράξιμο 80M ακτίνας
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 5-10Watt (37-40dBm) +/--200mW |
| Κάλυψη: | 1080m (εξαρτάται από την τοπική δύναμη σημάτων) |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων + ΠΣΤ + WIFI + ομιλούσα ταινία Walkie/ασύρματο ακουστικό (8 κεραίες)
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων WIFI 3G συμπληρωματικό 30dBm, κινητό Blocker 6 σημάτων κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
34dBm Jammer τηλεχειρισμού 2G/3G/4G 30M κινητό Blocker σημάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 34dBm |
Φορητό κινητό τηλέφωνο + 3G + Jammer σημάτων Wifi + ΠΣΤ με τους ανεμιστήρες
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |

