Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Jammer ΠΣΤ ιχνηλατών αυτοκινήτων οχημάτων/Blocker est-808KA2 με την κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Κινητή Blocker σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ κεραία για τον αντι ιχνηλάτη αυτοκινήτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Φορητοί Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων/Blocker/μονωτής est-808KB για τη συνήθεια
| Συχνότητα: | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
Φορητά φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker est-808KE για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Jammer 1500MHZ σημάτων ΠΣΤ 800mW 30dBm Blocker, Jammer ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
Δορυφορικά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ/Blocker 33dBm με την κεραία Omni
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
|---|---|
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
| Δύναμη παραγωγής: | 2mV |
Μίνι φορητοί Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker/μονωτής est-808KC, κεραία 3
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Est-808I Jammer/Blocker σημάτων τηλεφωνικού WIFI ΠΣΤ κυττάρων με την κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |
Φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων/Blocker est-808KB, 1500 - συχνότητα 1600MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
12W 6 Jammer σημάτων ΠΣΤ ζωνών WIFI 3G/Blocker est-808I για τη συνήθεια, 33dBm
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |

