Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Μίνι δορυφορικά Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker est-808KF για τα οχήματα, 30dBm
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Στρατιωτική Jammer ΠΣΤ GSM WIFI σακιδίων πλάτης αντι UAV κηφήνων Jammer φυλακή
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Μίνι δορυφορικά Jammer σημάτων ΠΣΤ 30dBm/Blocker est-808KF για τα οχήματα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ μίνι φορητά/Blocker est-808SG για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Μίνι αντι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλάτης με την πλήρη κεραία τροπισμού, κανένας διακόπτης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Μίνι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλάτης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Jammer/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ/WIFI/3G με 6 κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 12W |
| Βάρος: | 2Kg |
φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 3G 2.4W WIFI/Blocker est-808HE
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Est-808KF Jammer κινητών τηλεφώνων ΠΣΤ Blocker 1500 - συχνότητα 1600MHZ, κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
Φορητά τηλεφωνικό Jammer κυττάρων της WI-Fi υψηλής δύναμης/Blocker 30dBm με τον ανεμιστήρα
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | PC 3G WIFI ΤΟΥ DCS GSM CDMA |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |

