Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
75W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης φυλακών/Blocker est-808LB
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Wifi/μπλε δόντι/ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HF
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
Jammer υψηλής δύναμης CDMA/GSM 3G Blocker est-808LD για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
34dBm κινητά Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού/Blocker est-505F για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
33dBm 4 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αυτοκινήτων κεραιών/Blocker/Isolater est-808FI
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer υψηλής δύναμης 35dBm 4G WIFI/Blocker est-808N3 για στρατιωτικό, μαύρος
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
3G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker EST - 808A 2100 - συχνότητα 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
30dBm φορητές ασπίδα κυττάρων ΠΣΤ τηλεφωνικές Jammer/blocker/
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
| Διάσταση: | 85 (L) ×50 (W)×23 (Χ) χιλ. |
5 Jammer σημάτων ΠΣΤ Wifi καναλιών, Blocker ΠΣΤ 30dBm κινητό Jammer
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 30dBm |
Φορητό Jammer σημάτων ΠΣΤ, φορητό Blocker σημάτων κινητών τηλεφώνων WIFI 3G/GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |

