Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αυτοκινήτων 3G 33dBm Blocker est-808F1 με την κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
3G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808A, 2100 - συχνότητα 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
5 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών 33dBm/Blocker est-808D για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων του DCS/PHS/ενσωματωμένη Blocker κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μ (- 75dBm) |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G CDMA Blocker με την κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G CDMA/Blocker est-808FIII με τον προσαρμοστή εναλλασσόμενου ρεύματος
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
4G 2400mhz 4 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητές/Blocker/ασπίδων συσκευή
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
30dbm Jammer σημάτων ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 2-3 ώρες συνεχείς |
Jammer/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων του DCS PHS 3G GSM 6W CDMA
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1150m |
Blocker 808SC σημάτων ΠΣΤ τσιγάρων με την πανκατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 15m (- 75dBm) |

